Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Mořské želvy v sedmičkách

16.11.2015 10:43

Ve čtvrtek 12.11. a v pátek 13.11. se žáci 7.A a 7.B zúčastnili v hodině přírodopisu přednášky na téma „Ochrana mořských želv“. Problematiku ochrany mořských želv žákům představila Bc. Květa Pazderová, která v roce 2012 strávila měsíc záchranou Karet obrovských a Karet zelenavých na pobřeží Mexika s dobrovolnickou organizací INEX-SDA, jež organizuje workcampy s tématy ekologie, práce se seniory, dětmi a mládeží, renovace památek nebo komunitní rozvoj. Během přednášky byli žáci seznámeni s životem mořských želv a s důvody, proč a jak jsou tyto želvy vůbec chráněny a monitorovány, a které faktory mají vliv na jejich ohrožení. V závěru přednášky bylo odpovídáno na četné dotazy žáků.

Autor: Mgr. Lukáš Bartoň

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu