Základní škola a mateřská škola Děčín III



16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Od 1. 9. nová MŠ

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25 bude od 1. 9. 2014 otevírat dvě třídy MŠ pro děti předškolního věku v budově školní jídelny (bývalé prostory školní družiny). Prostory budou po celkové rekonstrukci upraveny pro pobyt předškolních dětí. Do nově zřízené mateřské školy bude vypsán dodatečný zápis. Ten proběhne 19. srpna v době od 14,00 do 17,00h. Rodiče (zákonní zástupci), kteří přijdou s dětmi k zápisu, s sebou přinesou: - občanský průkaz - vyplněnou žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - rodný list dítěte Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání si mohou rodiče vyzvednout v mateřské škole Děčín III, Rakovnická 306, na recepcích Magistrátu města Děčín nebo na odboru školství a kultury. Do mateřské školy se přijímají děti ve věku zpravidla od tří do šesti let, podle předem stanovených kritérií ředitelkou školy. Pokud se rodiče nemohou z vážných důvodů dostavit k zápisu ve stanoveném termínu, je nutné předem domluvit s vedením mateřské školy termín náhradní. Mgr. Iva Košková .

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 



Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu