Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Okresní finále v přehazované dívek III. kategorie na Březovce

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25 pořádá dne 27. listopadu 2014 ve školní tělocvičně turnaj v přehazované dívek – je to příprava na soutěž ve volejbalu, kterého se budou účastnit dívky v následujících ročnících. Zúčastnit se mohou družstva jednotlivých škol. Družstva předkládají pořadateli soupisku AŠSK podepsanou ředitelem příslušné školy. Podmínkou účasti je přítomnost pedagogického doprovodu žáků. Tato sportovní soutěž bude probíhat dle platných pravidel pro závody školního žactva. Družstva na prvních třech místech obdrží diplomy a ceny, vítězné družstvo postupuje do krajského kola. Organizátorkou akce je Mgr. P. Kopejsková, které posílejte přihlášky do 26. 11. 2014: P.Kopejskova@seznam.cz, tel. 737649022. Srdečně zveme družstva žákyň jednotlivých škol. ZŠ Děčín III, Březová 369/25

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu