Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Okresní finále ve sportovní gymnastice 2015

Naše škola je pravidelný pořadatel gymnastických závodů. V tomto školním roce jsme opět soutěžili s dalšími týmy z celého okresu v moderní děčínské sportovní gymnastické hale. Naši sportovci závodili ve všech kategoriích a předvedli maximum všeho, co se naučili. Gratulujeme všem sportovním nadšencům a snad v dalších ročnících přidají další dovednosti, které natrénují. Naše týmy obsadily tato místa: mladší chlapci výborné 2. místo, složení družstva - Novotný, Šenk Petr, Beneš, Korpa Miroslav, Miškovský, Bulyho, Kafka Filip. Starší chlapci obsadili 3. místo ve složení Tipán, Šenk Pavel, Doležal a Lohniský Ondřej. Mladší dívky měly opět velmi silnou konkurenci, bojovaly a celkově obsadily 6. místo. Starší dívky získaly pěkné 3. místo. Oba týmy reprezentovaly: Růžková, Vilímková, Vitoušová, Černá, Veselá, Miškovská, Pospíšilová, Brandlová, Červená a Šindlerová. Poděkování patří i šikovným dívkám ze 7. A, bez kterých by byla organizace obtížná. Veliké díky náleží i organizátorce celé náročné akce Mgr. P. Kopejskové a rozhodčímu Mgr. M. Pazderkovi. Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu