Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Okresní kolo BIO olympiády

Gratulujeme Tereze Miškovské a Nicolasi Tošnarovi za vynikající reprezentaci v okresním kole biologické olympiády, které se konalo na Gymnáziu Děčín dne 27. 4. 2015. Konkurence v této kategorii byla opět na vysoké úrovni , Terezka a Nicolas se neztratili a nejenom, že se připravili na úskalí přírodopisných otázek, ale připravili si svůj laboratorní úkol, který zpracovávali několik týdnů a obdrželi za něj maximální počet bodů. V konečném pořadí (poznávání rostlin, živočichů, ale i praktické činnosti v laboratoři) obsadila Tereza Miškovská výborné 4. místo a Nikolas se umístil v druhé desítce soutěžících. Gratulujeme a přejeme další příjemné chvíle v poznávání světa kolem nás. Mgr. P. Kopejsková

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu