Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Okresní kolo biologické olympiády

20.04.2016 12:45

Dne 13. 4. 2016 reprezentovaly naší školu dvě dívky z 8. a 9. třídy – Karolína Vitoušová a Tereza Miškovská.  Obě slečny postoupily ze školního kola a vyzkoušely si soutěž na půdě gymnázia Děčín.

Součástí této soutěže, je i důkladná příprava ve formě laboratorní práce a jejího zpracování, které děvčatům zabralo nemálo času, a obě měly úkol splněný na výbornou. Soutěž dále probíhala ve formě testu, poznávání rostlin a živočichů a velmi pěkné laboratorní práce.

Tereza Miškovská obsadila velmi pěkné 5. místo a Karolína Vitoušová 16. místo. Oběma děvčatům gratulujeme a dál přejeme hodně badatelských úspěchů.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu