Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Okresní kolo florbalu mladších kategorií

25.11.2015 19:54

Dne 23. 11. proběhlo okresní kolo ve florbalu. Turnaj probíhal ve Varnsdorfu. Soutěžilo devět týmů. Hned první soupeři byli favorité turnaje. K výhře chyběl pověstný kousek štěstí.  Náš tým  - DRACI se umístili na krásném pátém místě. Poděkování patří Vojtovi Antalovi a Martinu Sitárovi z 3. B, Lukáši Volkovi z 5. A, Ondrovi Postlovi, Ondrovi Macho, Lukáši Zíkovi, Tomáši Jelínkovi z 5. B. Vojta Hois (také z 5. B) byl v individuálním bodování vyhlášen za nejlepšího střelce. Děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu