Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Okresní přebor ve sportovní gymnastice chlapců a dívek 2016

08.03.2016 11:02

Každoročně naši kluci a dívky pilně trénují a v gymnastické hale si poměřili své dovednosti a schopnosti s žáky ostatních škol. Opět byla tělocvična plná. V tomto ročníku se závodilo v 6 kategoriích s rekordním počtem 100 soutěžích. A bylo se na co dívat. Vládla sportovní nálada v duchu fair play, a pokud se něco závodnici nebo závodníkovi nepovedlo, ostatní ho mile podpořili a také ocenili velmi pěkné a kvalitní výkony. Soutěž pro postupové školy končí až republikovým finále v Praze. Naši kluci a dívky se posunuli se svým výkonem k letošnímu maximu a zaznamenali krásná dvě 2. místa v týmech starších dívek a mladších chlapců ve složení: Miškovská, Vilímková, Pospíšilová, Červená, Růžková, Vitoušová a Ulrychová. Miškovský, Beneš, Mařan, Kafka, Gazsiovi a Rubeš. Ocenění zaslouží i jednotlivá krásná umístění do 10 místa. 1. místo si ve své kategorii vybojoval i Petr Miškovský. Všem gratulujeme a přejeme, aby pilně trénovali v dalších ročnících.

Video zde:

https://www.youtube.com/watch?v=CdfrOHZvA_w&feature=youtu.be

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu