Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Olympiáda v českém jazyce na naší škole

28.11.2016 07:10

Dne 23. 11. 2016 se na naší škole konal 43. ročník Olympiády v českém jazyce (školní kolo, I. kategorie), olympiáda je určena pro žáky 8. - 9. tříd ZŠ. Žáci po dobu 2 hodin vypracovávali úkoly z mluvnice a slohu. Celkem soutěžilo 12 žáků (Bára Vilímková, Hana Krejcarová, Aneta Astrová, Bára Ulrychová, Daniela Wildová, Karolína Vitoušová, Anežka Staňová, Jakub Kopecký, Jan Andr, Karolína Růžková, Tereza Guregová a Lenka Benešová).

Výsledková listina:

1. místo: Karolína Vitoušová – 9. tř.

2. místo: Bára Ulrychová – 9. tř.

3. místo: Aneta Astrová – 9. tř.

Do okresního kola postupuje Karolína Vitoušová a Bára Ulrychová. Gratulujeme nejlepším dívkám, všichni soutěžící zaslouží pochvalu za aktivitu a ochotu soutěžit.

Mgr. Iva Košková, organizátorka školního kola

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu