Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Olympiáda z češtiny – školní kolo

Dne 26. 11. 2014 se konalo školní kolo Olympiády z českého jazyka, kterého se zúčastnili žáci z VIII. třídy - Ondřej Vinický, Tereza Miškovská, Markéta Červená a z IX. třídy - Kristýna Albrechtová, Barbora Staňová, Adéla Jakubíková, Kristýna Kraifová, Kamila Kubátová, Jan Antal, Max Křehota, Jakub Jelínek. Všem patří pochvala, neboť prokázali dobrou znalost jazyka, ovšem v okresním kole budou naši školu reprezentovat jen ti nejlepší, a to Tereza Miškovská a Jakub Jelínek. Gratulujeme a budeme držet palce. Poděkování patří Mgr. M. Horáčkové za organizaci a vyhodnocení soutěže. Vedení školy

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu