Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Olympiáda z němčiny - okres

Dne 10. února 2015 se na ZŠ Kamenická uskutečnilo okresní kolo Olympiády z německého jazyka. Naši školu vzorně reprezentovaly dvě žákyně: Tereza Miškovská (8. ročník) a Kamila Kubátová (9. ročník). Obě děvčata se i přes velkou konkurenci umístila na krásných místech, čímž prokázala velmi dobrou znalost jazyka. Oběma patří velké poděkování a pochvala. Pochvala patří rovněž i všem žákům, kteří se dne 12. 1. zúčastnili školního kola Olympiády z německého jazyka. Z 9. třídy to byli Kristýna Albrechtová, Honza Antal, Adéla Jakubíková, Kristýna Mejstříková, Pavel Šenk a Kuba Jelínek. Z 8. třídy Ondřej Vinický a Kristýna Zitová. Poděkování patří také paní učitelce Remešové a Horáčkové za organizaci školního kola Olympiády. Vedení školy

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu