Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Olympiáda základních škol Děčín 2016

10.05.2016 07:24

9. května se konal další ročník sportovní olympiády dětí ze základních škol v Děčíně. Všem přálo počasí a organizátoři jednotlivých sportovních odvětví měli početné startovní pole z děčínských škol. Žáci soutěžili ve vybraných disciplínách v plaveckém areálu. Velmi početné startovní pole bylo vidět na plaveckých soutěžích, kde se soutěžilo ve všech plaveckých stylech a celkem ve třech věkových kategoriích. Měli jsme svá želízka v ohni a ta potvrdila, že opravdu umí. Nejvíce medailí vybojoval Nicolas Tošnar a Adam Hájek, kteří obsadili 2x 3. místo v motýlku a znaku. Výborné pozice na stupních vítězů obsadil a to rovnou 2. místo Ladislav Zezulák ve znaku a mladá děvčata z 5. třídy Veronika Kubelková 3. místo a Klárka Wojnarowská 2. místo taktéž ve znaku. Další naši plavci potvrdili, že umí skvěle plavat, ale také skvěle bojovat i ve štafetách jako tým. Ve venkovním areálu mezitím probíhal boj v míčových hrách jak ve streetballu, tak v parkfotbalu, kde naši kluci Jakub a David Šleierovi obsadili 1. místo a doplnili je kluci Mirek Korpa a Jakub Zupko taktéž 1. místem - gratulujeme. Poslední míčová soutěž probíhala na písku, kde naše týmy Tereza Guregová s Anetou Astrovou sehrály zápasy v plážovém volejbalu a další tým Petr Šenk a Sára Pospíšilová si po velmi vyrovnané finálové bitvě vybojovali 1. místo. Kluci ve všech kategoriích bojovali na hřišti v streetballu a sehráli vyrovnané zápasy. Celý tým 53 chlapců a dívek svými výkony, bojovností a fair play hrou obsadili v celkovém pořadí škol skvělé 3. místo. Všem gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu