Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Olympiáda Základních škol Děčín 2017

30.05.2017 07:00

Olympiáda základních škol Děčín 2017

29. května se konal další ročník sportovní olympiády dětí ze Základních škol v Děčíně.

Všem přálo počasí a organizátoři jednotlivých sportovních odvětví měli početné startovní pole z děčínských škol. Kluci a děvčata soutěžili ve vybraných disciplínách v plaveckém areálu. Velmi početné startovní pole bylo vidět na plaveckých soutěžích, kde se soutěžilo ve všech plaveckých stylech a celkem ve třech věkových kategoriích. Měli jsme svá želízka v ohni a potvrdila, že opravdu umí. Medaile vybojovali Martin Novotný a Kristýna Kulišová, kteří obsadili 3. místo ve znaku.

Výborné 1. místo vybojovala Natálka Kubelková ve své disciplíně volný způsob. Další naši plavci zaplavali skvěle a výborný bodový zisk přinesl naší škole Adam Hájek 4. místem ve volném způsobu a motýlku a další plavci výborně zaplavali a bodovali. Další sportovci a týmy soutěžili ve venkovním areálu v opičí dráze, kde obsadili 2. místo mladší sportovci a ve starší kategorii se také náš tým neztratil a získal cenný kov v podobě bronzu. Naši plážoví volejbalisté Petr Šenk a Láďa Zezulák a tým dívek Anežka Staňová a Magda Palacová bojovali a poměřili si své síly s profesionálními volejbalisty a získali krásné 6. místo.

Ve venkovním areálu mezitím probíhal boj v míčových hrách jak ve streetballu, tak v parkfotbalu, kde naši kluci Jakub a David Šleirovci zabojovali a bohužel jim bronz utekl o 1 gól. Kluci Mirek Korpa a Jakub Zupko 1. místem završili boje fotbalistů, gratulujeme. 

Celý tým 45 chlapců a dívek svými výkony, bojovností a fair play hrou obsadili v celkovém pořadí škol skvělé 5. místo. Všem gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu