Základní škola a mateřská škola Děčín III

16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek

14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Olympiáda Základních škol Děčín 2017

30.05.2017 07:00

Olympiáda základních škol Děčín 2017

29. května se konal další ročník sportovní olympiády dětí ze Základních škol v Děčíně.

Všem přálo počasí a organizátoři jednotlivých sportovních odvětví měli početné startovní pole z děčínských škol. Kluci a děvčata soutěžili ve vybraných disciplínách v plaveckém areálu. Velmi početné startovní pole bylo vidět na plaveckých soutěžích, kde se soutěžilo ve všech plaveckých stylech a celkem ve třech věkových kategoriích. Měli jsme svá želízka v ohni a potvrdila, že opravdu umí. Medaile vybojovali Martin Novotný a Kristýna Kulišová, kteří obsadili 3. místo ve znaku.

Výborné 1. místo vybojovala Natálka Kubelková ve své disciplíně volný způsob. Další naši plavci zaplavali skvěle a výborný bodový zisk přinesl naší škole Adam Hájek 4. místem ve volném způsobu a motýlku a další plavci výborně zaplavali a bodovali. Další sportovci a týmy soutěžili ve venkovním areálu v opičí dráze, kde obsadili 2. místo mladší sportovci a ve starší kategorii se také náš tým neztratil a získal cenný kov v podobě bronzu. Naši plážoví volejbalisté Petr Šenk a Láďa Zezulák a tým dívek Anežka Staňová a Magda Palacová bojovali a poměřili si své síly s profesionálními volejbalisty a získali krásné 6. místo.

Ve venkovním areálu mezitím probíhal boj v míčových hrách jak ve streetballu, tak v parkfotbalu, kde naši kluci Jakub a David Šleirovci zabojovali a bohužel jim bronz utekl o 1 gól. Kluci Mirek Korpa a Jakub Zupko 1. místem završili boje fotbalistů, gratulujeme.

Celý tým 45 chlapců a dívek svými výkony, bojovností a fair play hrou obsadili v celkovém pořadí škol skvělé 5. místo. Všem gratulujeme a těšíme se na další ročník.