Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Pěvecká soutěž v družině

20.04.2016 11:59

Ve středu 13.4. proběhla ve školní družině PĚVECKÁ SOUTĚŽ. Děti si připravily lidové i populární písničky. Publikum drželo palce a své kamarády odměnilo potleskem. Tradičně v pátek si vítězní zpěváci odnesli diplom a pěknou cenu. Také nesměla chybět pro všechny sladká tečka.

1. místo:

LUSKAČOVÁ N. - Když jsem šel od Domažlic                 

MARTÍNKOVÁ A. - Jaro, léto

2. místo:

ŠENK M. - Když mě brali za vojáka                 

PRŮCHOVÁ N. - Vozilo se na jaře                 

MAKEVICH A. - O koni - ruská

3. místo:

BARTOŠ M. - Abc

MACÍKOVÁ K. - Sprejer - slovenská                 

DOLEŽAL J. - Sluníčko

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu