Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Podzimní tvoření z přírodnin v družině

12.10.2015 08:09

První akci školní družiny v novém školním roce jsme nazvali Podzimní tvoření z přírodnin. Několik posledních let jste vytvářeli krásné výrobky z dýní. Podzim ale nabízí více plodů a proto jsme dané téma trochu rozšířili. Měli jsme velkou radost, že tato akce nadchla velký počet šikovných dětí - celkem 35. Rozhodli jsme se ohodnotit všechny děti, které do této rukodělné soutěže svůj výtvor přinesly. V pátek 9.10. si děti převzaly diplom a cenu. Výstavka nám zdobí přízemí, kde máme výrobky stále na očích a těšíme se z nich.

Děkujeme všem rodičům, kteří nás v těchto činnostech podporují. Pokud nám budete chtít pomoci vyzdobit ŠD dýněmi v období před Halloweenem, či českými Dušičkami, budeme rádi.

P.S.: Několik let pomáháme sbírat žaludy a kaštany pro lesní zvěř. Pokud při procházkách nějaké plody nasbíráte, předejte je vychovatelkám ŠD. Děkujeme!

Autor: Vlasta Pešková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu