Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Pohlazení po duši

Dne 18. 12. 2014 se uskutečnil pro rodiče a přátele školy v hudebně na 1. stupni vánoční koncert hudebního kroužku paní učitelky Kateřiny Kroupové. V rámci vystoupení zaznělo 7 písní – Cestou, Ach, synku, synku, Slyšte, slyšte, pastuškové, Štědrý večer nastal, Pásli ovce Valaši, Já malý přicházím, Narodil se Kristus Pán. Některé písně děti doprovodily hrou na triangl a kastaněty. Hudební kroužek tvoří žáci 1. A, 1. B, 3. B a 9. tř. Na klavír děti mistrně doprovázela K. Kroupová. Děkujeme za příjemný předvánoční zážitek. Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu