Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Poslední info z hor

Všechny děti jsou v pořádku. Včerejší výlet na Dvoračky se vydařil - svítilo celý den slunce jako o závod a sněhu bylo habaděj. Soutěž MISS vyhrála T. Miškovská z 8. třídy a MISSÁKA K. Prošek z 9. třídy. Dnes čekají na děti slíbené závody, karneval a rozlučkové DISCO. Zítra se těšíme na návrat všech ke škole okolo 12. hodiny. Poděkování patří našim tělocvikářům - Mgr. P. Kopejskové a Mgr. M. Pazderkovi za náročný týden - trénování dětí a dohled nad nimi. Vedení školy

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu