Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Poslední meeting Školního parlamentu v roce 2014

Dne 11. prosince se konal poslední společný meeting Školního parlamentu v roce 2014. V rámci této schůze byly projednány poslední detaily projektu "Pomoc starším", který se uskuteční na jaře. V následujícím roce tedy začínáme s nácvikem jednotlivých vystoupení hudebního, dramatického, výtvarného a tanečního charakteru.

Žáci, kteří se nezúčastnili teambuildingové akce byli vyfoceni na připravovanou školní vývěsku - viz. nástěnka Školního parlamentu.

V pořadí šestý meeting odhalil potřebu žáků zřídit na škole schránku důvěry, do níž by mohli ukládat své anonymní požadavky a připomínky k fungování a chodu naší školy. Obsah této schránky by byl majetkem Školního parlamentu, který by jednotlivé komentáře zpracoval a poskytl o nich report vedení. Tento návrh byl shledán jako vhodný a realizovatelný. V následujícím meetingu uskutečněném 15. ledna 2015 proto bude Školní parlament hlasovat o vhodném umístění této schránky v prostorách naší školy.

 

Všem učitelům, rodičům a žákům přejeme krásné prožití vánočních svátků a pevné zdraví v roce 2015

 

Váš Školní parlament.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu