Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Postup do florbalového finále

16.11.2015 09:30

Dne 11. 11. 2015 se uskutečnilo okrskové finále ve florbalu starších žáků (8. - 9. třída). Tato kategorie je považována již dlouhá léta za nejprestižnější, a tak se opět přihlásilo velké množství týmů. Ty byly rozděleny do 2 skupin vždy po osmi účastnících. Kluci ze ZŠ Březová hráli svou skupinu na hřišti ZŠ Vojanova a od počátku si vedli znamenitě. Po jasných výhrách nad ZŠ Mir. Tyrše, Vojanovkou a ZŠ Na Stráni přišla první a také jediná prohra s dominantní ZŠ Kamenická. Po další výhře 6:1 nad Bynovem, remíze s výbornými Želenicemi a vítězství nad Gymnáziem Děčín 3:1 bylo jasné, že naši kluci postoupí naprosto zaslouženě do velkého okresního finále, které se v prosinci uskuteční ve Varnsdorfu, a kde se střetnou 4 nejlepší týmy okresu. Důležité je připomenout, že konkurence byla letos nevídaná (všechny týmy byly nabité kluky, hrajícími závodně florbal nebo hokej). O postup se zasloužili Martin Hypius, Radek Bešťák (brankáři) a v poli David Šarman, Vítek Horák, Míša Zelenický, Kryštof Javorek, David Hamršmíd, Kuba Bulyho a Matěj Coufal. Navíc David Šarman a Míša Zelenický patřili k nejlepším střelcům celého turnaje. Všichni zmínění zaslouží velké uznání nejen za skvělý výsledek, ale hlavně za obrovské odhodlání uspět.

Autor: Mgr. Michal Pazderka

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu