Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Povánoční rada Školního parlamentu

V pátek 11. 1. 2013 se konala rada Školního parlamentu, kde zástupci probírali akce, které se budou v nejbližší době dít. V následujících týdnech proběhne konkurz na moderátory našeho rádia Switch, protože naši nejstarší, kteří rádio řídili, budou odcházet na střední školy. Dále se řešil turnaj ve stolním fotbálku, který proběhne nejspíše po jarních prázdninách. Na řadu přišel také zápis, který se bude konat 8. 2. 2013. Jako v minulých letech budou malé deti po škole provázeny pohádkovými bytostmi v podání žáků osmého a devátého ročníku. Doufáme, že se Vašim dětem na naší škole zalíbí. 

Terka Taušová, zapisovatelka ŠP

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu