Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Pozvánka ze zámku

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vás srdečně pozvali na komentovanou prohlídku výstavy (nejen) plyšových medvídků, kterou Vás provede sám sběratel PhDr. Ondřej Bastl. Těšíme se na setkání s Vámi v sobotu 17. 1. v 10:00 hodin. Přidáváme ještě dobrou zprávu. Sečetli jsme všechny návštěvnické vstupy za minulý rok a máme rekord – více než 53 tisíc návštěvníků! Padesátitisícovou hranici překračuje děčínský zámek již několik let po sobě a je tak suverénně nejnavštěvovanějším objektem mezi hrady a zámky Ústeckého kraje. Děkujeme Vám.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu