Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Předškoláci ve škole

Po dva dny se předškoláci z MŠ Březová vydali na návštěvu do naší školy, aby viděli, jak taková opravdová školní hodina vypadá. Zahráli si s barvičkami a se zvířátky. Všem dětem se ve škole líbilo a dle jejich reakcí se už do školy těší. Přejeme jim hodně dalších úspěchů, pokroků a prima zážitků ve školce a těšíme se na ně u zápisu.

Děkujeme paní učitelce Mgr. J. Stínilové za přípravu této akce.

Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu