Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Předvánoční výlet do Drážďan

V sobotu 13.12. se uskutečnil zájezd do saských Drážďan, kterého se zúčastnilo celkem 40 žáků ze 7., 8. a 9. třídy s doprovodem paní učitelky Remešové, Horáčkové a Adéeové. Po příjezdu do Drážďan jsme nejprve zamířili do Muzea hygieny, kde jsme si se zaujetím prohlédli výstavu ,,Člověk jako dobrodružství“. Velkým kladem této výstavy byla možnost žáků poznávat funkce lidského těla jednak interaktivně, ale také pomocí svých smyslů. Jako zlatý hřeb výletu jsme navštívili tamější vánoční trhy, kde žáci dostali rozchod. Počasí nám po celou dobu příliš nepřálo, ale i přesto se nám podařilo nasát příjemnou vánoční atmosféru. Příští rok celou akci s chutí zopakujeme.

Bohdana Remešová

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu