Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přehazovaná 2014 - okres

Dívky z naší školy se zúčastnily tradičního sportovního turnaje v přehazované a poměřily si své síly s celkovým počtem 12 týmů. V tomto roce se sešla velmi kvalitní družstva a bojovala o každý bod. Mladší sportovkyně, které si poprvé vyzkoušely svou hru v tomto náročném turnaji, si vedly velmi dobře. Bohužel nepostoupily do dalších kol, přestože statečně bojovaly. Tento tým vedla Karolína Vitoušová a skvěle ji doplňovaly tyto dívky: Karolína Růžková, Karolína Bašová, Sabina Hodanová, Eliška Zmeková, Bára Ulrychová. Své soutěžní vystoupení si vyzkoušely i dívky z 6. třídy Magda Linková, Anežka Kubátová a Aneta Černíková. Tým A v tomto roce zaznamenal obrovský úspěch a vybojoval celkové 3. místo. Tým A s kapitánkou Anetou Astrovou postoupil do dalších zápasů a se spoluhráčkami statečně bojoval o finálovou účast. Finále jim uniklo pouze o 2 body. Přesto děvčata vybojovala konečné 3. místo. Složení týmu: Guregová Tereza, Vilímková Barbora, Kalousová Zuzana, Monika Pham , Staňová Anežka, Stará Andrea. Všem gratulujeme za sportovní výkony a děkujeme i asistentkám a asistentům, bez kterých by se tento turnaj neobešel. Veliké dík patří našim tělocvikářům – Mgr. P. Kopejskové a Mgr. M. Pazderkovi za organizaci celé náročné akce. Vedení školy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu