Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přehazovaná 2015

27.11.2015 15:53

Naše škola opět pořádala sportovní turnaj v přehazované dívek mladší kategorie. Z celého děčínského okresu bojovaly v turnaji jen ty nejlepší a nejaktivnější sportovkyně. Celkem sehrály dívky 30 zápasů z celkového počtu 11 týmů. Na turnaji nás reprezentovaly dva týmy dívek z 6. a 7. třídy a to ve složení:

Anežka Kubátová, Veronika Veselá, Aneta Černíková, Anička Nguyenová, Kamila Pšeničková a Magdaléna Linková. 6. třídu vedly velmi pěkně tyto dívky: Kubátová Ema, Kadlecová Klára, Julie Horvátová, Husáková Tereza, Rogozinská Kateřina, Zárubová Eliška a Široká Markéta.

Dívky předvedly nádherné sportovní výkony, a přestože se v tomto ročníku výsledkově neprosadily, mají velké šance v dalších ročnících a v dalších sportech. Také děkujeme panu rozhodčímu M. Pazderkovi a děvčatům z 8. třídy, bez kterých by soutěž neproběhla v příjemné atmosféře.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu