Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přehazovaná 2020

30.01.2020 10:44

Naše škola již tradičně pořádala okresní turnaj chlapců a dívek v přehazované v rámci soutěží Asociace školních sportovních klubů. Turnaj probíhal ve skvělé sportovní náladě a opět s velmi kvalitními týmy.

Pro týmy, které  si měřily své síly a dovednosti bylo cílem co nejlepší umístění, ale i bojovnost, dobrá nálada a sportovní fair play. Naši školu reprezentovaly dva týmy ve složení chlapců a dívek ze 4. a 5. tříd.

První tým ve složení žáků: Dvořáčková Viktorie, Polak Štěpán, Felt Viktror, Bozsenik David, Šejc Šimon, Ikrová Claudie, Navrkal René s Koloušek Ondřej, kteří si svými výkony  vybojovali naprosto skvělé 2.místo a odnesli si spoustu nových zážitků.

Druhý tým reprezentoval žácii: Kanalaš Oliver, Košnář Vojta, David Marián, Branda Daniel, Tesař David, Fenclová Lea, Mambote Karin a Adéla Pirunčíková, kteří si vyzkoušeli atmosféru velkého turnaje  a odnesli si nové zkušenosti do dalších soutěží.

Oba dva týmy si zaslouží velkou pochvalu za sportovní um, ale i maximum výkonů, které předváděly. Poděkování patří  také i asistentkám Báře Němečkové, Jiřině Dulimové a Kláře Wojnarowské bez kterých by tento turnaj neměl  správnou sportovní i pořadatelskou atmosféru.

Gratulujeme a držíme pěsti do dalších sportovních soutěží a her.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu