Základní škola a mateřská škola Děčín III01.04.2020

Zápisy do základních škol se budou konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole Vzhledem k epidemii nemoci COVID-19 byl změněn obvyklý systém zápisu dětí do 1. tříd základních škol. Nově ředitelé základních škol v Děčíně stanovili termín zápisu na dobu od 14.04.2020 do 30.04.2020. Na základě doporučení MŠMT se zápis bude konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve ško…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přehazovaná 2020

30.01.2020 10:44

Naše škola již tradičně pořádala okresní turnaj chlapců a dívek v přehazované v rámci soutěží Asociace školních sportovních klubů. Turnaj probíhal ve skvělé sportovní náladě a opět s velmi kvalitními týmy.

Pro týmy, které  si měřily své síly a dovednosti bylo cílem co nejlepší umístění, ale i bojovnost, dobrá nálada a sportovní fair play. Naši školu reprezentovaly dva týmy ve složení chlapců a dívek ze 4. a 5. tříd.

První tým ve složení žáků: Dvořáčková Viktorie, Polak Štěpán, Felt Viktror, Bozsenik David, Šejc Šimon, Ikrová Claudie, Navrkal René s Koloušek Ondřej, kteří si svými výkony  vybojovali naprosto skvělé 2.místo a odnesli si spoustu nových zážitků.

Druhý tým reprezentoval žácii: Kanalaš Oliver, Košnář Vojta, David Marián, Branda Daniel, Tesař David, Fenclová Lea, Mambote Karin a Adéla Pirunčíková, kteří si vyzkoušeli atmosféru velkého turnaje  a odnesli si nové zkušenosti do dalších soutěží.

Oba dva týmy si zaslouží velkou pochvalu za sportovní um, ale i maximum výkonů, které předváděly. Poděkování patří  také i asistentkám Báře Němečkové, Jiřině Dulimové a Kláře Wojnarowské bez kterých by tento turnaj neměl  správnou sportovní i pořadatelskou atmosféru.

Gratulujeme a držíme pěsti do dalších sportovních soutěží a her.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu