Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přespolní běh 2014

Naše škola se opět zúčastnila přespolního běhu s 12 nejlepšími školami z okresu Děčín. Letos se běh konal na Mariánské louce v přehledném terénu a za krásného počasí, které závodníkům a závodnicím přálo. Závodníci znali své osobní limity, přesto se snažili své výkony posunout. Konkurence byla velmi vysoká a obsazovali jsme v týmech ve všech kategoriích 10. pozici, přesto bychom chtěli pochválit celá družstva, kde nejlepší výkony zaznamenali tito závodníci a závodnice: starší chlapci běh na 3 km: Mário Tipán a Tomáš Kalous, starší dívky běh na 1,5 km: Jelínková Hana, mladší dívky běh 1,5 km: Staňová Anežka a Růžková Karolína, mladší chlapci běh na 2 km: Zelenický Michal. Všem sportovcům gratulujeme a držíme pěsti v dalších sportovních soutěžích. Mgr. P. Kopejsková

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu