Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přespolní běh 2015

25.09.2015 07:53

Na Mariánské louce v Děčíně opět proběhl další ročník okresního přeboru sportovců z celého děčínského okresu.

Účast byla, tak jako v předešlých ročnících vysoká v jednotlivých kategoriích soutěžilo až 12 týmů.

Naši kluci i dívky předvedli svá maxima a někteří posunuli své osobní výkony skvěle vpřed. Děkujeme za sportovní výkony i sportovní chování mladším chlapcům i dívkám ve složení: Mazourek, Miškovský, Beneš, Suchý a Adam Stárek a dívky běžely ve složení: Kubátová, Veselá, Kaslová, Husáková, Moučková. Starší dívky udělaly velký sportovní krok vpřed v celkovém umístění i ve svých osobních výkonech a celkově skončily sedmé, ve složení: Růžková, Krejcarová, Vilímková, Hodanová, Miškovská a Staňová. Starší chlapci v tomto roce i přes statečný výkon Petra Šenka a Matěje Coufala své pozice neobhájili.

Přesto sportovcům gratulujeme a v příštích sportovních soutěžích držíme pěsti.

Autor: Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu