Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přespolní běh září 2018

08.10.2018 14:10

Naše škola každoročně vysílá nejlepší běžkyně a běžce na závody okresu Děčín v přespolním běhu.

Letos se vydařilo nejen počasí, ale i sportovní atmosféra  týmů. Všichni závodníci a závodnice předváděli své nejlepší výkony. Naše  dívky a chlapce chválíme za sportovní výkony, ale i za týmovou atmosféru.

Rádi bychom ocenili  velmi kvalitní výkon Adama Kohouta, který doběhl na prvním místě v nejstarší kategorii chlapců a  ihned na třetím místě doběhl Ondřej Mařan ve svém rozběhu, taktéž za starší kategorii. Tým chlapců doplnil Honza Šmucr, Jakub Pepich a Pavel Vesecký. Výborně běžela děvčata  ve složení  Barbora Němečková, Tereza Klabanová, Valérie Grulichová a Veronika Kubelková.  Mladší kategorie chlapců a dívek sbírala především zkušenosti, přesto jsme viděli velmi kvalitní výkony  především Aleše Březiny, Natálie Kubelkové, Adama Miškovského i Milana Cimrta.

Rádi bychom pochválili statečné výkony  všech sportovců, sportovní nadšení, a kamarádskou atmosféru.  Gratulujeme a přejeme další sportovní úspěchy v tomto školním roce.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu