Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přespolní běh září 2018

08.10.2018 14:10

Naše škola každoročně vysílá nejlepší běžkyně a běžce na závody okresu Děčín v přespolním běhu.

Letos se vydařilo nejen počasí, ale i sportovní atmosféra  týmů. Všichni závodníci a závodnice předváděli své nejlepší výkony. Naše  dívky a chlapce chválíme za sportovní výkony, ale i za týmovou atmosféru.

Rádi bychom ocenili  velmi kvalitní výkon Adama Kohouta, který doběhl na prvním místě v nejstarší kategorii chlapců a  ihned na třetím místě doběhl Ondřej Mařan ve svém rozběhu, taktéž za starší kategorii. Tým chlapců doplnil Honza Šmucr, Jakub Pepich a Pavel Vesecký. Výborně běžela děvčata  ve složení  Barbora Němečková, Tereza Klabanová, Valérie Grulichová a Veronika Kubelková.  Mladší kategorie chlapců a dívek sbírala především zkušenosti, přesto jsme viděli velmi kvalitní výkony  především Aleše Březiny, Natálie Kubelkové, Adama Miškovského i Milana Cimrta.

Rádi bychom pochválili statečné výkony  všech sportovců, sportovní nadšení, a kamarádskou atmosféru.  Gratulujeme a přejeme další sportovní úspěchy v tomto školním roce.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu