Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Příprava na projekt

Dne 29. 1. 2015 proběhlo v pořadí již druhé lednové setkání Školního parlamentu, které se neslo v podobě aktivního nácviku jednotlivých čísel k projektu "Pomoc starším". Svá vystoupení zde předvedli: Kristýna Albrechtová - zpěv 4 písní za klavírního doprovodu (To ta Helpa, Stay - Rihanna, U maměnky v domě, Read all about it - Sandé), Aneta Asterová - zpěv 2 písní (Ach synku, synku, Diamonds - Rihanna), Eliška Moučková a Miluše Veselá (malé taneční vystoupení v doprovodu rádia), děvčata - Asterová, Wildová, Jakubíková, Růžková (velké taneční vystoupení na hity Michala Davida), Jakub Kopecký (Jo-jo triky za doprovodu rádia), dramatická skupina - Albrechtová, Jakubíková, Šarman, Staňová, Zvěřina (Polednice v moderním podání - zatím jen nástřel textu). Během následujícího meetingu svá vystoupení předvedou: Barbora Ulrychová - zpěv 2 písní za kytarového doprovodu, dramatická skupina - vypracuje seznam potřebných rekvizit, Eliška Moučková a Miluše Veselá - doladí poslední taneční detaily. Děvčata Blažková a Linková (zajišťují výtvarnou část projektu) - vytvoří seznam potřeb (včetně jejich množství), jež následně nakoupí. Mgr. K. Kroupová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu