Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přípravka ve školní kuchyňce

Děti z přípravného ročníku již vědí, že podzim přináší nejen pouštění draků a jiné radovánky, ale i sklízení ovoce a zeleniny, ze kterých se dá připravit spousta dobrůtek. Rozhodli jsme se tedy připravit chutný mrkvový salát a jablečný štrůdl. Každý se na činnosti nějak podílel, buď strouháním nebo krájením jablek a mrkve, válením těsta, sypáním cukru nebo skořice. Odměnou nám byl voňavý štrůdl a vitamínový salát, který všem moc chutnal. Mgr. P. Štefflová

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu