Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přípravná třída i v příštím školním roce 2015/2016

Přípravná třída je určena dětem v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Ty zde budou rozvíjet své dovednosti a návyky potřebné pro bezproblémový vstup do 1. tříd. Hlavním cílem je citlivě a komplexně působit na osobnost každého dítěte tak, aby se po všech stránkách rozvíjelo. Jedná se o přípravu na základní školu zábavnou a hravou formou. Výchovný a vzdělávací program je zaměřen na rozvoj jemné motoriky, kulturně sociálních a hygienických návyků, rozumovou, hudební, výtvarnou, pracovní a tělesnou výchovu. Žákům přípravné třídy bude umožněno stravování ve školní jídelně a pobyt ve školní družině. Výuka bude probíhat od 8:00 do 11:40 hodin a je bezplatná. Velkou výhodou je snížený počet dětí v kolektivu, což umožňuje individuální přístup pedagoga. Děti se budou účastnit akcí školy společně s žáky 1. stupně. Podrobné informace o škole najdete na webových stránkách http://zsamsbrezova.otevrena-skola.cz. Více informací získáte u Mgr. I. Koškové, ředitelky školy, tel. 775866261.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu