Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přípravná třída v městské knihovně

Ve středu 4. 2. navštívily děti z přípravné třídy městskou knihovnu. Nejprve se seznámily s prostory a chodem knihovny a pak už na ně čekaly obrázkové knížky a velmi hezké povídání knihovnice paní Plešákové. Čekal na ně i malý test v podobě večerníčkových postaviček, které děti společně zvládly. Nakonec byla připravena animovaná pohádka a jako dárek si každý odnesl omalovánky. Velmi vydařené dopoledne si určitě ještě zopakujeme.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu