Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Přípravný kurz na biologickou olympiádu

01.03.2020 22:13

Ve dnech 14. – 15. 2. se soutěžící postupující v Biologické olympiádě zúčastnili kurzu plného přednášek, aktivit a her, jež je měl připravit na blížící se okresní kolo soutěže. Kurz probíhal v pobytovém středisku ekologické organizace SEVER v Horním Maršově. Do Maršova jsme dorazili kolem desáté hodiny, vlastní program pak s drobnými přestávkami běžel od 11 do 23 hodin a následující den pak pokračoval od 8 do 12:00. Kurz byl velice intenzivní a tematicky orientovaný na vodu a život kolem ní (letošní ročník soutěže nese název „Těžký život ve vodě“). Žáci absolvovali přednášky např. na témata vodních rostlin, vodního hmyzu, mokřadů, korálových útesů atd., to vše prokládané dílčími úkoly - během některých přednášek žáci pracovali na pracovních listech, luštili křížovku či si procvičovali poznávání organismů. Po absolvování kurzu si žáci odnášeli soubor materiálů, který jim dobře poslouží jako podklad k dalšímu studiu. Celkově se jednalo o vydařenou akci, kterou jsme si všichni užili. Nyní soutěžícím zbývá zúročit nabyté vědomosti v okresním kole soutěže, která je čeká letos v dubnu. Závěrem bych rád poděkoval RNDr. PhDr. Ivo Králíčkovi, Ph.D., jež byl hlavním organizátorem, za to, že se žáci naší školy mohli této akce zúčastnit.

Mgr. Lukáš Bartoň

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu