Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Projekt Veselé zoubky

Dne 26. února 2015 byl na naší škole realizován projekt s názvem "Veselé zoubky", a to v prvních ročnících ZŠ a přípravné třídě. Během tohoto projektu žáci plnili různorodé úkoly a poznávali tak základní pravidla spojená s ústní hygienou. Pedagogové při výuce používali různorodé učební materiály a pomůcky - pracovní listy, audionahrávky, interaktivní tabule. Díky sponzorskému daru od společnosti drogerie DM obdržel každý žák balíček, v němž se nacházel dětský zubní kartáček, pasta, přesýpací hodiny, žvýkačky a brožurky s rébusy a omalovánkou. Projekt měl u dětí velký úspěch a shledaly jej zábavným. Mgr. K. Kroupová

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu