Základní škola a mateřská škola Děčín III20.11.2019

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje. ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html). Cena Šv…

Zobrazit celý článek


20.11.2019

Dne 18. 11. 2019 se žáci 9.A zúčastnili exkurze v Zoo Ústí nad Labem, kde se seznámili v rámci volby povolání s profesemi, které se podílejí na chodu a činnosti zoologické zahrady. Formou presentace byly žákům nejprve představeny funkce zoologické zahrady jako takové, dále měli žáci odvodit z fotografií v presentaci, jaká zaměstnaní najdou v zoo uplatnění. Obory jako zoolog, veterinář, chovatel na…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Projekt Veselé zoubky

Dne 26. února 2015 byl na naší škole realizován projekt s názvem "Veselé zoubky", a to v prvních ročnících ZŠ a přípravné třídě. Během tohoto projektu žáci plnili různorodé úkoly a poznávali tak základní pravidla spojená s ústní hygienou. Pedagogové při výuce používali různorodé učební materiály a pomůcky - pracovní listy, audionahrávky, interaktivní tabule. Díky sponzorskému daru od společnosti drogerie DM obdržel každý žák balíček, v němž se nacházel dětský zubní kartáček, pasta, přesýpací hodiny, žvýkačky a brožurky s rébusy a omalovánkou. Projekt měl u dětí velký úspěch a shledaly jej zábavným. Mgr. K. Kroupová

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu