Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Projektový den na SZŠ

28.12.2015 11:50

Žáci devátého ročníku se 16. prosince zúčastnili projektového dne na SZŠ v Děčíně. Téma, které je provázelo tento den, bylo zdravý životní styl a umět poskytnout první pomoc. Chlapci a dívky zvládli teoretickou část přípravy první pomoci ve formě testu a to na výbornou a vyzkoušeli si nelehkou činnost při resuscitaci a jiných poraněních. V další části dne nás provázely mladé studentky a pedagožky, které každému vyhodnotily hladinu krevního cukru v krvi, určily krevní skupinu a také si budoucí studenti porovnali svůj krevní tlak a hodnotu BMI. Výsledky měli výborné a nezbývá, než jim popřát stejnou kondici po celý život.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu