Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Projektový den první pomoci na SZŠ

Naši žáci z 9. třídy navštívili 7. ledna 2015 SZŠ v Děčíně. Profesionálové se žáků ujali a jejich snahou bylo ověřit teoretické, ale i praktické vědomostí z oblasti první pomoci. Teoreticky byli naši žáci velmi dobře připraveni a praxe ukázala, že je třeba stále trénovat a své poznatky neustále prohlubovat. Další část naší návštěvy se odehrávala v praktické učebně, celá třída si mohla otestovat své fyziologické hodnoty, např. hladinu cukru v krvi, svůj krevní tlak. Také si otestovali svou vlastní krev a určili krevní skupinu. Na závěr si se studentkami předali poznatky o zdravém životním stylu, aby zůstali co nejdéle v dobré kondici a pohodě. Chlapci vytvořili soutěžní tým a budou se snažit své praktické schopnosti předvést na soutěži laický záchranář. Ostatní spolužáci vše uplatní ve svém životě i profesi. Mgr. P. Kopejsková

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu