Základní škola a mateřská škola Děčín III03.06.2020

Vážení zákonní zástupci,   v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 2. stupně základní školy je od 8. 6. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků druhého stupně v základní škole na individuálních, či skupinových konzultacích. Žák je povinen se na konzultace přihlásit za předem stanovených kritérií – viz. dokument "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 36/25, pří…

Zobrazit celý článek


02.06.2020

Aktualizace: 2. 6. 2020 Vážení zákonní zástupci, vzhledem k tomu, že nejsme schopni personálně zajistit vznik dalších skupin na 1. stupni, nebude naše škola umožňovat dodatečné zapisování žáků k prezenční výuce do 30. 6. 2020.                                 vedení školy V Děčíně dne 11. 5. 2020 Vážení zákonní zástupci,  v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 1. až …

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Prosinec ve školní družině

20.12.2017 06:44

Hned 1. 12. si děti napsaly nebo nakreslily DOPIS JEŽÍŠKOVI. Rozhodují se pro svá tři největší přání! Tato psaní jsou vystavena u každého oddělení pro Ježíška k nakouknutí:)
Od 1.12. máme v každém oddělení připraveny pro děti adventní kalendáře.
Také začínáme společně před páteční pohádkou zpívat VÁNOČNÍ PÍSNĚ A KOLEDY U STROMEČKU.  
5.12. se všichni těšíme na MIKULÁŠSKÝ DEN. Děti se mohou převléknout za andílky nebo čertíky a celé odpoledne si v tomto převleku dodávat odvahu na večerní nadílku. Nás čeká cesta za čertovským pokladem, kdy musíme splnit několik úkolů pro Mikuláše a jeho pomocníky. Hodí se i naučené básničky a písničky. Jaké bylo překvapení, když čertovský pytel obsahoval mimo sladkostí i brambory a cibuli.
11.12. proběhla velmi oblíbená soutěž ŠD - VÁNOČNÍ ŘETĚZ. Každé oddělení má pečlivě spočítané proužky barevných papírů a co nejrychleji musí společně slepit řetěz. Učíme děti komunikovat a snažit se o co nejlepší výsledek za své oddělení!!! Vyhrálo 3. oddělení ŠD. Gratulujeme! 
19.12. Dnes máme za sebou poslední předvánoční akci - VÁNOČNÍ BESÍDKY v odděleních. Děti usedly k slavnostně vyzdobeným stolům, na kterých vonělo cukroví, které si děti přinesly. Vyprávěli jsme si o vánočních zvycích a některé si názorně předvedli, vyslechli vánoční příběhy, zpívali a poslouchali vánoční hudbu. Překvapením bylo, že i pod stromečkem v odděleních byla spousta dárků. 
 Klidné VÁNOCE , hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE 2018 přejí vychovatelky ŠD!!!

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu