Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Prosinec ve školní družině

20.12.2017 06:44

Hned 1. 12. si děti napsaly nebo nakreslily DOPIS JEŽÍŠKOVI. Rozhodují se pro svá tři největší přání! Tato psaní jsou vystavena u každého oddělení pro Ježíška k nakouknutí:)
Od 1.12. máme v každém oddělení připraveny pro děti adventní kalendáře.
Také začínáme společně před páteční pohádkou zpívat VÁNOČNÍ PÍSNĚ A KOLEDY U STROMEČKU.  
5.12. se všichni těšíme na MIKULÁŠSKÝ DEN. Děti se mohou převléknout za andílky nebo čertíky a celé odpoledne si v tomto převleku dodávat odvahu na večerní nadílku. Nás čeká cesta za čertovským pokladem, kdy musíme splnit několik úkolů pro Mikuláše a jeho pomocníky. Hodí se i naučené básničky a písničky. Jaké bylo překvapení, když čertovský pytel obsahoval mimo sladkostí i brambory a cibuli.
11.12. proběhla velmi oblíbená soutěž ŠD - VÁNOČNÍ ŘETĚZ. Každé oddělení má pečlivě spočítané proužky barevných papírů a co nejrychleji musí společně slepit řetěz. Učíme děti komunikovat a snažit se o co nejlepší výsledek za své oddělení!!! Vyhrálo 3. oddělení ŠD. Gratulujeme! 
19.12. Dnes máme za sebou poslední předvánoční akci - VÁNOČNÍ BESÍDKY v odděleních. Děti usedly k slavnostně vyzdobeným stolům, na kterých vonělo cukroví, které si děti přinesly. Vyprávěli jsme si o vánočních zvycích a některé si názorně předvedli, vyslechli vánoční příběhy, zpívali a poslouchali vánoční hudbu. Překvapením bylo, že i pod stromečkem v odděleních byla spousta dárků. 
 Klidné VÁNOCE , hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE 2018 přejí vychovatelky ŠD!!!

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu