Základní škola a mateřská škola Děčín III06.12.2019

V úterý 3. 12. 2019 proběhlo na Úřadu práce ČR vyhodnocení soutěže Plakát povolání a předávání cen. Tuto soutěž vyhlásil realizační tým Veletrhu Škola Děčín 2019 na konci loňského školního roku pro žáky osmých ročníků ZŠ. Do soutěže bylo zasláno 111 prací, z nichž bylo 30 vystaveno na veletrhu, kde návštěvníci hlasováním vybrali plakáty, které se jim nejvíce líbily. Valentýna Grulichová se umíst…

Zobrazit celý článek


06.12.2019

V pátek 15. listopadu se žákyně 8.A, Eliška Coufalová, Anežka Klikarová, Anna Patočková a Kristýna Šidláková, zúčastnily soutěže s názvem „Probudím se včera“, kterou uspořádala Evropská obchodní akademie v Děčíně. Studenti a učitelé EOA se pro tento retro den stylově oblékli a názorně předvedli v prostorách školy, jak se žilo v době před 17. listopadem 1989. Účastníci soutěže viděli módní přehlíd…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Prosinec ve školní družině

20.12.2017 06:44

Hned 1. 12. si děti napsaly nebo nakreslily DOPIS JEŽÍŠKOVI. Rozhodují se pro svá tři největší přání! Tato psaní jsou vystavena u každého oddělení pro Ježíška k nakouknutí:)
Od 1.12. máme v každém oddělení připraveny pro děti adventní kalendáře.
Také začínáme společně před páteční pohádkou zpívat VÁNOČNÍ PÍSNĚ A KOLEDY U STROMEČKU.  
5.12. se všichni těšíme na MIKULÁŠSKÝ DEN. Děti se mohou převléknout za andílky nebo čertíky a celé odpoledne si v tomto převleku dodávat odvahu na večerní nadílku. Nás čeká cesta za čertovským pokladem, kdy musíme splnit několik úkolů pro Mikuláše a jeho pomocníky. Hodí se i naučené básničky a písničky. Jaké bylo překvapení, když čertovský pytel obsahoval mimo sladkostí i brambory a cibuli.
11.12. proběhla velmi oblíbená soutěž ŠD - VÁNOČNÍ ŘETĚZ. Každé oddělení má pečlivě spočítané proužky barevných papírů a co nejrychleji musí společně slepit řetěz. Učíme děti komunikovat a snažit se o co nejlepší výsledek za své oddělení!!! Vyhrálo 3. oddělení ŠD. Gratulujeme! 
19.12. Dnes máme za sebou poslední předvánoční akci - VÁNOČNÍ BESÍDKY v odděleních. Děti usedly k slavnostně vyzdobeným stolům, na kterých vonělo cukroví, které si děti přinesly. Vyprávěli jsme si o vánočních zvycích a některé si názorně předvedli, vyslechli vánoční příběhy, zpívali a poslouchali vánoční hudbu. Překvapením bylo, že i pod stromečkem v odděleních byla spousta dárků. 
 Klidné VÁNOCE , hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE 2018 přejí vychovatelky ŠD!!!

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu