Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

První meeting Školního parlamentu

Dne 2. 10. 2014 se konal první společný meeting Školního parlamentu (dále jen ŠP). Toto setkání bylo naplánováno za účelem vzájemného seznámení jeho jednotlivých členů a současně k vymezení společných cílů a úkolů pro školní rok 2014/2015.
Hlavním cílem ŠP bude v tomto školním roce projekt s názvem "Radost starším", který bude realizován v období před Vánocemi. Jedná se o kulturní program vytvořený členy ŠP ve spolupráci s dalšími žáky školy, určený pro klienty pečovatelského zařízení v Děčíně.
Dalším z navržených cílů ŠP je aktivní účast a pomoc při nejrůznějších projektech a akcích školy.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu