Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

První pomoc - projekt

V průběhu ledna a února absolvovali žáci 3., 4. a 5. tříd školení první pomoci. Tento projekt byl organizován ve spolupráci s Českým červeným křížem, který má v této oblasti již dlouholeté zkušenosti. Děti se naučily, jak mohou pomoci v situacích, kdy je ohrožen lidský život, zopakovaly si důležitá telefonní čísla na záchranné složky a také si na figuríně vyzkoušely masáž srdce. Za perfektní spolupráci si žáci samozřejmě zasloužili odměnu, a tou bylo namaskování různých druhů zranění, která vypadala opravdu věrohodně. O tom, jak se dětem akce líbila, se můžete sami přesvědčit ve fotogalerii. P. Štětková

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu