Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Recitační soutěž na 1. stupni

Školní kolo proběhlo dne 19. ledna 2015. Zúčastnilo se 32 žáků z 1. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích 1. a 2. ročník a 3. a 4. ročník. Výkony všech soutěžících byly výborné. Zazněly básničky veselé i romantické např. O mamince. Rozhodování o vítězi bylo složité, ale nakonec porota rozhodla takto: 1. kategorie: 1. Anežka Šrámková 2. A, 2. Kateřina Macíková 1. A, 3. Andrea Braunová 2. A. 2. kategorie: 1. Veronika Štajnerová 4. A, 2. Jakub Zvěřina 3. B, 3. Vojtěch Havránek 4. B. Pro velmi vyrovnané výkony byli dále oceněni tito žáci: Matěj Carva, Juliet Flemerová, Natálie Beverová, Eliška Juláková, Nikola Trlicová. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme.  Mgr. M. Bárová, předsedkyně poroty

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu