Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Rozumová výchova v přírodě

V úterý 16. září jsme vyrazili se žáky z přípravného ročníku v rámci předmětu rozumová výchova objevovat krásy našeho města. Cílem naší procházky byly terasové zahrady na jižní straně zámeckého areálu. Dětem se velmi líbila kašna a také se mohly seznámit s novými obyvateli zahrad – s pěticí pávů, které Zámek Děčín získal darem. Protože bylo krásné počasí , tak si děti vychutnaly osvěžující zmrzlinu a na závěr nás čekalo obrovské překvapení. Cestou zpět děti mohly obdivovat slony z cirkusu Humberto, který k nám v těchto dnech zavítal a to se nevidí každý den!! Mgr. P. Štefflová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu