Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sběr žaludů a kaštanů pro lesní zvěř ve ŠD

23.11.2016 06:49

V pátek 18. 11. jsme ve školní družině ukončili a vyhodnotili podzimní akci ŠD - Sběr žaludů a kaštanů pro lesní zvěř. Všem, co sbírali při svých procházkách pouze do kapes nebo naplnili celé tašky, moc děkujeme za pomoc. Hlavně to snad ocení v zimě ta zvířata. Chtěli bychom vyzdvihnout nejlepší sběrače v odděleních:

1. oddělení ŠD   -   SVITÁK V.

2. oddělení ŠD   -   PRŮCHOVÁ N.

3. oddělení ŠD   -   VLČEK M.

4. oddělení ŠD   -   SVOBODA M.

Za celou ŠD jsou to: SVITÁK V. a PRŮCHOVÁ N.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu