Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Sbírka pro děti z Dětského domova "Země dětí" z České Kamenice

22.10.2015 08:12

Možná si někteří z Vás vzpomenou, že jsme zhruba před 3 lety pořádali sbírku pro děti z Dětského domova "Země dětí" z České Kamenice. Letos tuto akci opakujeme. Byli bychom rádi, pokud se do této akce zapojíte.


Klienty domova jsou děti od 3 let až po studenty VŠ do 26 let. Sbírka se týká oblečení, školních potřeb a pomůcek (pravítka, tužky, sešity, apod) a hraček.

Sbírka bude probíhat od příštího týdne, tj.od pondělí 26.10. až do konce listopadu. Všechny věci budeme shromažďovat v kabinetu zeměpisu - věci můžete nosit v průběhu týdne ideálně vyprané a zabalené v pytlích.


Webovky domova jsou: http://www.ddzemedeti.cz/

Velmi vám všem děkujeme za spolupráci.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu