Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

ŠD - Dušičková diskotéka

04.11.2015 19:23

V pondělí 26. října se v naší školní družině sešla spousta čarodějnic, duchů, mrtvých nevěst, také upíři, netopýři, dýně a jiná typická halloweensky laděná stvoření. Měli jsme DUŠIČKOVOU DISKOTÉKU. V halloweensky vyzdobeném oddělení ŠD jsme nejen tančili a zpívali, ale také soutěžili. Toto strašidelné odpoledne jsme si pěkně užili.


Děkujeme všem, kteří nám pomohli na tuto zimu sbírat kaštany a žaludy pro lesní zvěř. Všichni sbírající dostali malou odměnu a vyhlásili jsme čtyři nejlepší pomocníky ŠD: Felt V., Průchová N., Luskačová N. a Nováková T.

Autor: Vlasta Pešková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu