Základní škola a mateřská škola Děčín III



12.11.2019

V pátek 8. 11. 2019 jsme ukončili další z akcí ŠD - sběr žaludů. Takto pomáháme se zimním krmením lesní zvěře. Nejvíce nasbírali: V. Macho, J. Hejna a D. Strejček. Děkujeme všem, kteří pomohli!

Zobrazit celý článek


12.11.2019

Halloweensky vyzdobené prostory školní družiny tématicky posloužily k další podzimní akci. V pátek 1.11. se uskutečnila DUŠIČKOVÁ DISKOTÉKA. Většina dětí přišla ve strašidelných halloweenských kostýmech. Upíři, čarodějnice a čarodějové, netopýři, smrtky, kostlivci, a další příšery tančili, zpívali své oblíbené písně a soutěžili v tanci a sběru papírových dýní. Sladká odměna čekala na všechny účast…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

ŠD v knihovně

27.04.2018 06:17

Ve středu 25.dubna jsme uskutečnili plánovanou cestu do knihovny na Starém Městě. Naše spolupráce bývá v měsíci březnu, ale to byla letos knihovna zavřena. S paní knihovnicí jsme domluvili letošní akci pro děti ze školní družiny s názvem RANDE S KNIHOU. Ta spočívala v tom, že vychovatelky si za oddělení vylosovaly knihu dárkově zabalenou. Po rozbalení knížky před očima dětí, všichni zjistili, kterou knihu si budou číst po dobu tří týdnů. Každá knížka obsahovala tři otázky, na které si děti společně odpověděly a zástupce oddělení zapsal odpovědi do dotazníku. Dnes jsme v knihovně všechny knihy odevzdali. Děti se dověděly informace, jak se v knihovně půjčují knížky a časopisy, jak jsou přehledně rozděleny a zařazeny, prohlédly si spoustu  pěkných knížek pro děti. S sebou jsme si odnášeli tašky plné dárečků pro naší ŠD. Děkujeme a těšíme se na hezké chvíle u knížek.

Starší články

 

NAHORU TISK

 



Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu