Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

ŠD v knihovně

27.04.2018 06:17

Ve středu 25.dubna jsme uskutečnili plánovanou cestu do knihovny na Starém Městě. Naše spolupráce bývá v měsíci březnu, ale to byla letos knihovna zavřena. S paní knihovnicí jsme domluvili letošní akci pro děti ze školní družiny s názvem RANDE S KNIHOU. Ta spočívala v tom, že vychovatelky si za oddělení vylosovaly knihu dárkově zabalenou. Po rozbalení knížky před očima dětí, všichni zjistili, kterou knihu si budou číst po dobu tří týdnů. Každá knížka obsahovala tři otázky, na které si děti společně odpověděly a zástupce oddělení zapsal odpovědi do dotazníku. Dnes jsme v knihovně všechny knihy odevzdali. Děti se dověděly informace, jak se v knihovně půjčují knížky a časopisy, jak jsou přehledně rozděleny a zařazeny, prohlédly si spoustu  pěkných knížek pro děti. S sebou jsme si odnášeli tašky plné dárečků pro naší ŠD. Děkujeme a těšíme se na hezké chvíle u knížek.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu