Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Setkání Školního parlamentu 12. 2. 2015

Dne 12. 2. 2015 proběhlo další setkání Školního parlamentu, jež bylo i tentokrát věnováno nácviku jednotlivých dílčích vystoupení k projektu "Pomoc starším".
Z hudební sekce své číslo předvedla B. Ulrychová, která zahrála na kytaru píseň Highway the hell.
Děvčata E. Moučková a M. Veselková předvedly řadu úprav v jejich malém tanečním vystoupení.
Dramatické seskupení tentokrát zkoušelo "spatra" a navrhlo seznam potřebných rekvizit, které zajistí pan učitel Kroupa a žáci druhého stupně školy - kostýmy, kulisy ad.

16. 2. 2015 navštívilo vedení Školního parlamentu zařízení Komplexní zdravotní péče (Škroupova ulice), kde bude 26. 3. 2015 od 10 h realizován projekt "Pomoc starším".Důvodem této návštěvy bylo osobní setkání s ředitelkou - paní Valerií Machovou, která nás ochotně provedla prostorami budovy a seznámila s aktuálním počtem klientů.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu