Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Setkání Školního parlamentu 26. 2. 2015

Dne 26. 2. 2015 se uskutečnilo další důležité setkání Školního parlamentu. V rámci tohoto meetingu byli jeho členové obeznámeni s termínem realizace projektu "Pomoc starším", který je datován na 26. 3. 2015 od 10.00 h v zařízení pro seniory a nemohoucí - ulice Škroupova (Kamenická). Všichni účinkující budou k dispozici již od 8. 00h.

 

V rámci nácviku jednotlivých dílčích vystoupení tentokrát předvedla své číslo Bára Ulrychová, která částečně obměnila repertoár.

Na kytaru doprovodí 2 písně - Rosa na kolejích a Tři kříže.

Děvčata Kristýna Albrechtová a Aneta Astrová mají svá hudební vystoupení již připravená a secvičená. Stejně tak Jakub Kopecký se svým jojem.

Bezchybně zatančily také Miluška Veselá a Eliška Moučková.

Je tedy třeba doladit  jen velké tančení a dramatické vystoupení - výroba kulis a rekvizit.

 

Žákyně Magdalena Linková a Kristýna Blažková vytvoří seznam výtvarných potřeb k tvořivé části projektu, a to pro 12 - 14 klientů zařízení. Výtvarný materiál následně zakoupí.

 

Jednotlivá představení žáků můžete vidět i vy, a to v rámci naší generální zkoušky dne 25. 3. 2015 od 14. 30 do 15. 00 h v prostorách hudebny 1. stupně ZŠ.

 

Těšíme se na vás, váš Školní parlament :-)

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu