Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Seznamovací den ŠP

Protože se rada ŠP v letošním roce poměrně obměnila, je třeba jednotlivé členy mezi sebou seznámit. Avšak volby nám trochu oddálily možnost první schůzky, a tak i seznamovací den letos připadne na pozdější datum -
5. 10. 2012.  A protože v říjnu už bývá počasí nevyzpytatelné, nebudeme podnikat celodenní výlet. Sejdeme se v 7: 55 u nástěnky ŠP (všichni už po první schůzce víme, kde ji najít) a společně budeme plnit různé typy her v jedné ze tříd školy. Pokud bude pěkné počasí, půjdeme zbytek úkolů dořešit na Mariánskou louku (cca na poslední dvě vyučovací hodiny). Žáci budou mít rozchod u školy ve 12:35. Co je hlavním cílem dne? Kromě seznámení bude naším úkolem dobře pozorovat zástupkyně z deváté třídy, mezi nimiž budeme volit předsedkyni, místopředsedkyni a zapisovatelku ŠP. Dobrou zprávou jistě je, že učení můžeme nechat doma! Doufám, že už se všichni těšíte na společně strávený den!

Mgr. Jana Adéeová

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu