Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Školní kolo biologické olympiády

22. ledna 2015 se na naší škole uskutečnilo školní kolo biologické olympiády s poměrně vysokou účastí, především v kategorii D. Soutěžící ve starší kategorii C předvedli velmi vyrovnané výkony. Na výborném 1. místě se umístil Nicolas Tošnar, na 2. místě Radek Bešťák (oba z 8. třídy). Oběma chlapcům gratulujeme. V kategorii 6. a 7. třídy byly vědomosti soutěžících velmi kvalitní a vyrovnané, všem účastníků gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v další badatelské činnosti. Pořadí: 1. místo Bára Ulrychová 33,5 b, 2. místo Karolína Vitoušová 26 b, 3. místo Eliška Zmeková 24,5 b (všechny ze 7. B). Pochvala patří i dalším úspěšným žákům: Anežce Staňové, Monice Pham, Šárce Neumannové, Tomáši Mrkosovi, Sabině Hodanové, Pavlu Schmidtovi, Jakubovi Kopeckému, Adamovi Kafkovi, Tereze Horákové, Anežce Kubátové, Davidu Hamršmídovi. Mgr. P. Kopejsková, organizátorka školního kola

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu